KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Grafiskt blad 17133008

nr 1713 3008

Juan Cano

(f. 1954), Sverige

Grafiskt blad, ”Kollage”. Signerad, numrerad 41/100. Gicléetryck, bildmått: 30x43 cm. Yttermått inklusive ram: 30x43 cm, oramat löst blad

Juan Cano, svensk bildkonstnär född 1954 i Montevideo, Uruguay.

Utrop:

500 kr

måndag 14 juli 2025
kl 20:52:18

Juan Cano

Läs mer om Juan Cano